Dostępne kategorie ogłoszeń na Mazurach
Artykuły

Firmy czarterowe - nowa oferta Mazureo.pl dla firm

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dla Firm Czarterowych serwisu Mazureo.pl. Oferta dla firm czarterowych powstała jako odpowiedź na częste pytania ze strony firm, odnośnie możliwości zamieszczania wielu ofert w ramach jednego, wspólnego profilu.

Chcąc zaspokoić potrzeby zarówno naszych dotychczasowych jak i przyszłych Klientów wprowadziliśmy specjalny panel, gdzie w szybki i prosty sposób można dodać informacje o firmie oraz powiązane z nimi ogłoszenia czarteru jachtów. Dodatkowo całość została tak zaprojektowana, aby była bardzo łatwo zarządzalna.

Czym wyróżnia się oferta dla firm?

Nowa oferta dla firm to przede wszystkim zupełnie nowy panel klienta. Firma otrzymuje dostęp do edytowalnej w każdej chwili wizytówki, która prezentowana jest w podkategorii Czarter jachtów / Firmy Czarterowe. Dodatkowo każda osobna oferta czarteru jachtu firmy posiada widoczne wyróżnienie "Firma" przy każdym ogłoszeniu na liście ogłoszeń. Całości dopełnia indywidualny nagłówek nad każdym opisem jachtu z którego poziomu klient może przejść do pełnego opisu firmy oraz zobaczyć wszystkie oferty.

Podgląd wersji dla firm czarterowych Mazureo.pl

Szybki i prosty kreator panelu firmy czarterowej

Głównym naszym założeniem, aby panel firmy czarterowej był bardzo łatwo zarządzalny i maksymalnie intuicyjny. Dlatego stworzyliśmy prosty w obsłudze wizualny edytor każdego pola na wizytówce w taki sposób, aby po wprowadzeniu zmian były one od razu widoczne. Dzięki temu można dostosować wygląd i opis wizytówki w taki sposób, aby był jak najbardziej czytelny dla potencjalnych klientów. Kliknij tutaj i załóż profil firmy w zaledwie 5 minut.

Pobierz broszurę informacyjną w formacie pdf

Twoja firma w nowoczesnym wydaniu

Dołożyliśmy wszelkich starań aby wygląd wizytówki był czytelny i intuicyjny. Kolejno rozplanowane sekcje opis firmy, flota firmy, dane kontaktowe a także nagłówek z najbardziej istotnymi informacjami i logotypem firmy tworzą jedną, spójną całość.

Jako jedyny serwis ogłoszeniowy na Mazurach wkrótce wprowadzamy wersję dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dzięki temu wyszukiwanie i przeglądanie zarówno poszczególnych ogłoszeń jak i profilu firmy będzie dostępne z każdego miejsca. Wyszukiwanie ofert za pomocą smartfonów i tabletów to obecnie bardzo znacząca część rynku e-commerce, dlatego tak istotnym jest obecność w tych mediach każdej firmy. Wersja mobilna będzie oferować dodatkowo takie funkcje jak:

  • Telefonowanie jednym kliknięciem (klient nie musi przepisywać / zapamiętywać numeru)
  • Geolokalizacja GPS (klient może zobaczyć oferty w pobliżu jego lokalizacji)
Nagłówek firmy w ogłoszeni

Rok za darmo

Każda firma czarterowa może wypróbować nasz panel przez cały rok bez żadnych kosztów. W ramach konta firmowego firma zyskuje m.in następujące korzyści:

  • Nieograniczona ilość ogłoszeń
  • Własny, unikalny adres (np. mazurskaprzygoda.mazureo.pl)
  • Możliwość szybkiej edycji zarówno wizytówki jak i każdego ogłoszenia w dowolnym momencie
  • Pełen pakiet promocyjny (wyróżnienie ogłoszeń, dodatkowy nagłówek firmowy, obecność w zaufanej kategorii Firmy Czarterowe)
Wyrównienie na liście ogłoszeń

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu. Można skorzystać z formularza kontaktowego bądź skontaktować się bezpośrednio korzystając z danych telefonicznych w stopce strony. Polecamy również zapoznać się z foto-poradnikiem ilustrującym proces zakładania konta firmowego w naszej sekcji Pomoc.

Mazureo.pl - Czarter jachtów na Mazurach

Komentarze

Schowek

0