Dostępne kategorie ogłoszeń na Mazurach
Artykuły

Nowość - Schowek ofert na Mazureo.pl

Wysyłaj zbiorcze zapytania dzięki nowej funkcjonalności serwisu Mazureo.pl! Korzystanie ze Schowka jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji - wystarczy kliknąć ikonkę "Dodaj do schowka" w wybranych ofertach.

Schowek to nowość na Mazureo.pl, którą wprowadziliśmy specjalnie aby wysyłanie zapytań było jeszcze szybsze, a dodatkowo istniała możliwość prostego zebrania najciekawszych ofert w jednym miejscu.

1. Dodawanie oferty do schowka

Aby dodać ofertę do schowka wystarczy kliknąć ikonkę schowka na liście ofert lub w na stronie konkretnej oferty. Ogłoszenie automatycznie zostanie zapisane w schowku, a dostęp do niego jest możliwy z każdego miejsca w serwisie. Wystarczy go rozwinąć klikając strzałkę w prawym dolnym rogu strony.

Dodawanie do schowka - lista ogłoszeń

Dodawanie do schowka - ogłoszenie

2. Wysyłanie zbiorczych zapytań

Za pomocą schowka można wysłać jedno zapytanie nawet do kilkunastu ofert naraz. Wystarczy kliknąć przycisk Wyślij do wszystkich. Te samo zapytanie natychmiast trafi do wszystkich ogłoszeniodawców!

Opcje schowka

Jeżeli w schowku znajdują się oferty z różnych kategorii (np. noclegi i czarter jachtów) zapytanie zostanie automatycznie podzielone. Dzięki temu można wysłać oddzielną treść wiadomości do ofert z kategorii noclegi, a oddzielną do ofert z kategorii czarter jachtów. Typ kategorii, do której obecnie wysyłane jest zapytanie oznaczony jest na górze okna wiadomości.

Zbiorcze wysyłanie ogłoszeń

3. Wysyłanie listy na maila

Listę ze schowka można wysłać również na wskazany adres e-mail. Dzięki temu mamy ulubione ogłoszenia zawsze pod ręką i możemy wrócić do nich w dowolnym czasie. Można również wskazać adres e-mail Twojego znajomego aby podzielić się znalezionymi ogłoszeniami.

Wysyłanie ogłoszeń na maila

Otrzymana lista ogłoszeń

Skorzystaj ze schowka i zaoszczędź czas!

Korzystanie ze schowka jest zupełnie darmowe i nie wymaga rejestracji ani bycia zalogowanym w serwisie. Dlatego zachęcamy do wypróbowania jego funkcjonalności już dzisiaj! :)

Działanie schowka

Komentarze

Schowek

0