Mazureo.pl - Mazury Noclegi, Domki Letniskowe, Czarter Jachtów na Mazurach

Dostępne kategorie ogłoszeń na Mazurach

O nas

Mazureo.pl to nowoczesny portal ogłoszeniowy skupiający oferty czarteru jachtów, noclegów i ciekawych miejsc z obszaru Wielkich Jezior Mazurskich. Dodatkowo, serwis gromadzi sylwetki sterników oferujących swoje usługi, dzięku czemu klienci nie posiadający wymaganych uprawnień, będą mogli pływać po szlakach Mazurskich nawet dużymi jednostkami żaglowymi, czy motorowodnymi.

Grupy ofert: Czarter Jachtów na Mazurach, Noclegi na Mazurach, Ciekawe miejsca na Mazurach, Sternik Motorowodny
Poręczne filtry ułatwiające wyszukiwanie ogłoszeń z regionu

Serwis został zaprojektowany w możliwie przejrzysty sposób, z jasno podzielonymi kategoriami ogłoszeń. Przeglądanie ofert ułatwiają wygodne filtry, duże zdjęcia i brak niepotrzebnych treści (w tym reklam), które odwracają uwagę użytkownika od najistotniejszych elementów serwisu.

Każde ogłoszenie zawiera dużą liczbę zdjęć, dokładny opis oferty, a także opis wyposażenia oraz udogodnień - przedstawione w postaci infografik. Dodatkowo, dzięki zakładce Znajdź na mapie użytownik otrzymuje do dyspozycji tryb kreatywnego wyszukiwania ofert. Umożliwia on znalezienie dogodnej lokalizacji w oparciu o mapy Google i znaczniki w kolorach przyporządkowanych każdej kategorii.

Czytalne i przejrzyste ogłoszenia
Aktualności o Mazurach, ciekawe wydarzenia i pogoda

Mazureo.pl to nie tylko ogłoszenia. Znaczną część serwisu zajmują Aktualności przedstawiające wydarzenia w regionie, nowinki techniczne dotyczących jachtów, a także prezentujące miejsca warte odwiedzenia podczas pobytu na pojezierzu Mazurskim. Ponadto na bieżąco uzupełniany jest kalendarz zawierający najciekawsze imprezy i wydarzenia, na które warto się udać.

Wyjątkowym atutem serwisu jest uproszczony kreator dodawania własnego ogłoszenia. Cały proces odbywa się w trzech prostych krokach a każde pole formularza jest dodatkowo opisane cenną wskazówką. Wystarczy tylko 5 minut, aby zacząć promowac własną działalność.

Szybkie dodawanie ogłoszeń za pomocą intuicyjnych formularzy

Schowek

0