Dostępne kategorie ogłoszeń na Mazurach
Artykuły

Mazureo.pl w wersji mobilnej już dostępne!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Mazureo.pl w wersji dostosowanej do urządzeń mobilnych właśnie ujrzało światło dzienne! Wyszukiwanie ofert noclegów, czarteru jachtów i ciekawych miejsc na Mazurach nigdy nie było takie proste i przyjemne. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi funkcjonalnościami nowej wersji serwisu.

Mazureo.pl to pierwszy serwis skupiający oferty obiektów turystycznych na Mazurach, który posiada własną, dedykowaną wersję mobilną. Odsłona ta została zaprojektowana specjalnie do szybkiego i intuicyjnego wyszukiwania ofert za pomocą telefonów komórkowych oraz tabletów. Oferty noclegów, czarteru jachtów, miejsc czy usług sterników są teraz dostępne z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Wersja mobilna została opracowana tak, aby użytkownik miał od razu dostęp do najważniejszych informacji oferty. Wybierając daną kategorię można filtrować wyniki w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu możemy w bardzo szybki sposób znaleźć tylko interesujące nas ogłoszenia. Zdjęcia w ogłoszeniu przewijamy przesuwając palcem po ekranie.

Mazureo.pl - wizualizacja wersji mobilnej

Warto wspomnieć, iż każda oferta w wersji mobilnej Mazureo.pl zawiera komplet informacji - dokładnie te które widzimy w wersji desktopowej:

  • ogólny opis oferty
  • udogodnienia
  • odległości do wybranych miejsc
  • kalendarz wolnych terminów
  • opinie klientów

Szybki kontakt z ogłoszeniodawcą

Możliwość kontaktu w wersji mobilnej została uproszczona do niezbędnego minimum. W praktyce wystarczy kliknąć przycisk "Zadzwoń teraz" aby telefon automatycznie wybrał numer do ogłoszeniodawcy. Nie trzeba już przepisywać lub kopiować numeru telefonu aby wykonać połączenie. Drugą opcją jest skorzystanie z wbudowanego formularza kontaktowego, za pomocą którego wyślemy wiadomość bezpośrednio na skrzynkę mailową ogłoszeniodawcy.

Mazureo.pl - wizualizacja wersji mobilnej

Wyszukiwanie ofert za pomocą lokalizacji GPS

Przydatną funkcjonalnością jest wyszukiwanie ciekawych miejsc na podstawie Twojego aktualnego położenia. Na podstawie sygnału GPS podpowiemy Ci, gdzie w Twoim pobliżu znajdują się dobre restauracje, tawerny, kluby czy miejsca gdzie spędzisz swój czas aktywnie. Dodatkowo zostanie zaprezentowana dokładna odległość do danego miejsca a także możliwość doprowadzenia do wybranego miejsca za pomocą nawigacji.

Mazureo.pl - wizualizacja wersji mobilnej

Zachęcamy do korzystania z nowej wersji Mazureo.pl! Czekamy na Wasze opinie a także sugestie dotyczące poprawy działania a także pomysły na nowe funkcjonalności :).

Komentarze

Schowek

0